HALFBOARDMAX PAX01.12. - 29.1229.12. - 06.01.06.12. - 02.02.02.02. - 24.02.24.02. - 01.05.
MIN NIGHTS35773
STANDARD ROOM34575456545
KOMFORT ROOM25490547854
KOMFORT ROOM34575456545
CLASSIC APARTMENT2651106510065
CLASSIC APARTMENT35490547854
CLASSIC APARTMENT44575456545
PRESIDENT APARTMENT6651106510065

PRICE IN EUR PER PERSON FOR HALFBOARD SERVICE
PRICE INCLUDES:
-Accomodation in selected room, HB bases ; Unlimited use of Wellness & Spa center; Wi Fi; Shuttle bus 5 times a day to the ski lift ; Parking; Ski depo in hotel and ski service and rental in Konaci circle;Baby cot; Kids playground.
SUPLEMENTS AND DISCOUNTS
-Tourist tax payable at the reception: Adults:1 eur per day; Chd up to 7 yrs free; Chd 7-15 yrs. 0,5 eur per day; Insurance 0,2 eur per day per person for all ;
-Child 0-2 with 2 adults on common bed in 1/2 room – FREE;
-Child 2-7 yrs on common bed FREE;
-Child 2-12 yrs on separate bed 30% doscount ;
-Third person in 1/3 room 20% discount from basic price.

DEPADANS MILMARI RESORT - NEW
BED AND BREAKFASTMAX PAX01.12. - 29.12.29.12. - 06.01.06.01. - 02.02.02.02. - 24.02.24.02. - 01.05.
STUDIO 1/2 AND 1/2+12-33560355035
APARTMAN25087507250
APARTMAN34272426042
APARTMAN43560355035

PRICE IN EUD DAILY PER PERSON, BB SERVICE

PRICE INCLUDES:
•Accomodation on BB bases •2 h daily in Wellness & Spa center •Free Wi Fi; Shuttle bus 5 times a day to the ski lift ; Parking; Ski depo in hotel and ski service and rental in Konaci circle;Baby cot; Kids playground in main building;
SUPLEMENT AND DISCOUNTS:
-Tourist tax payable at the reception: Adults:1 eur per day; Chd up to 7 yrs free; Chd 7-15 yrs. 0,5 eur per day; Insurance 0,2 eur per day per person for all ;
-Child 0-2 with 2 adults on common bed in 1/2 room – FREE;
-Child 2-7 yrs on common bed FREE;
-Child 2-12 yrs on separate bed 30% doscount ;
-Third person in 1/3 room 20% discount from basic price;
-Single room suplement 50%;
-Dinner supplement 11 eur for adults, chd till 12 yrs 50% discount;
-New Year’s Eve price will be issued afterwards.

Uslovi i način plaćanja:
- Plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednsoti po srednjekm kursu NBS na dan uplate
- Cena je garantovana samo za uplatu kompletnog iznosa. U suprotnom garantovan je samo iznos akontacije a ostatak je podložan promeni. Započeti način plaćanja se ne može menjati.
UPLATA DO POLASKA:
- 40% od celokupne cene aranžmana (akontacija) prilikom rezervacije (sklapanja ugovora), ostatak najkasnije 15 dana pre putovanja. Uplata se može izvršiti u gotovini, platnim karticama, preko računa (kao pravno ili fizičko lice).
ODLOŽENO PLAĆANJE:
40% od celokupne cene aranžmana (akontacija) prilikom rezervacije (sklapanja ugovora), ostatak:
- ČEKOVIMA GRAĐANA - na jednake mesečne rate , po obračunu, do 30.03.2019. Dospeće rata je 10, 20 i 30. u mesecu. Za rate koje dospevaju za naplatu posle iskorišćenog aranžmana obavezno je deponovanje čekova građana kod organizatora, kao garancija plaćanja, najkasnije 15 dana pre putovanja.
- KREDITNIM KARTICAMA (Visa, MasterCard, Amex) na 6 mesečnih rata bez kamate.
- Putem ADMINISTRATIVNE ZABRANE - na 6, 9 ili 12 rata sa firmama sa kojima agencija SUPERNOVA TRAVEL ima sklopljen ugovor.

Descriere

 

Milmari Resort

Milmari Resort  este un complex situat în satul de vacanță al Kopaonik-ului, nu departe de complexul JollyKop Mountain Village, la o distanță de aproximativ 6 km de centrul orașului Kopaonik.

Cazarea cuprinde servicii de demipensiune și camere de lux. Prețul include utilizarea piscinei interioare, a transportului cu schi bus-ul de mai multe ori pe zi la și de la centru, precum și utilizarea conexiunii de internet wireless.

Facilități studio-uri/apartamente: Televizoare TFT, DVD player, conexiune la internet, telefon, baie cu cabină de duș, uscător de păr și multe altele.

Facilități suplimentare: restaurant, cafenea, centru spa cu piscină și saună, loc de parcare  supravegheată, recepție, seif la recepție, pătuț pentru copii, depozit de schi, transport gratuit cu schi bus-ul de cinci ori pe zi, până în centrul Kopaonik-ului.

Cazare

 

1/2 cameră – pat matrimonial sau două paturi de o persoană,

1/3 cameră – într-o încăpere se găsește un pat matrimonial și un pat de o persoană,

1/4 apartament – cameră de zi  cu canapea extensibilă, dormitor separat cu pat matrimonial sau două paturi de o persoană,

1/5 apartament – cameră de zi  cu canapea extensibilă  sau două paturi de o persoană și dormitor cu pat matrimonial,

Suită prezidențială – cameră de zi  cu canapea extensibilă și 2dormitoare, în fiecare cameră se găsește câte un pat matrimonial.

 

Prijavite se na newsletter


Cele mai bune oferte de legătură

Berbecul Egeei Maya

2019.

preț 469€

Primul minut

uite

Schiorii europeni

2018 / 2019

din 139 €

mai multe plecări

uite