HALFBOARDMAX PAX01.12. - 29.1229.12. - 06.01.06.12. - 02.02.02.02. - 24.02.24.02. - 01.05.
MIN NIGHTS35773
STANDARD ROOM34575456545
KOMFORT ROOM25490547854
KOMFORT ROOM34575456545
CLASSIC APARTMENT2651106510065
CLASSIC APARTMENT35490547854
CLASSIC APARTMENT44575456545
PRESIDENT APARTMENT6651106510065

PRICE IN EUR PER PERSON FOR HALFBOARD SERVICE
PRICE INCLUDES:
-Accomodation in selected room, HB bases ; Unlimited use of Wellness & Spa center; Wi Fi; Shuttle bus 5 times a day to the ski lift ; Parking; Ski depo in hotel and ski service and rental in Konaci circle;Baby cot; Kids playground.
SUPLEMENTS AND DISCOUNTS
-Tourist tax payable at the reception: Adults:1 eur per day; Chd up to 7 yrs free; Chd 7-15 yrs. 0,5 eur per day; Insurance 0,2 eur per day per person for all ;
-Child 0-2 with 2 adults on common bed in 1/2 room – FREE;
-Child 2-7 yrs on common bed FREE;
-Child 2-12 yrs on separate bed 30% doscount ;
-Third person in 1/3 room 20% discount from basic price.

DEPADANS MILMARI RESORT - NEW
BED AND BREAKFASTMAX PAX01.12. - 29.12.29.12. - 06.01.06.01. - 02.02.02.02. - 24.02.24.02. - 01.05.
STUDIO 1/2 AND 1/2+12-33560355035
APARTMAN25087507250
APARTMAN34272426042
APARTMAN43560355035

PRICE IN EUD DAILY PER PERSON, BB SERVICE

PRICE INCLUDES:
•Accomodation on BB bases •2 h daily in Wellness & Spa center •Free Wi Fi; Shuttle bus 5 times a day to the ski lift ; Parking; Ski depo in hotel and ski service and rental in Konaci circle;Baby cot; Kids playground in main building;
SUPLEMENT AND DISCOUNTS:
-Tourist tax payable at the reception: Adults:1 eur per day; Chd up to 7 yrs free; Chd 7-15 yrs. 0,5 eur per day; Insurance 0,2 eur per day per person for all ;
-Child 0-2 with 2 adults on common bed in 1/2 room – FREE;
-Child 2-7 yrs on common bed FREE;
-Child 2-12 yrs on separate bed 30% doscount ;
-Third person in 1/3 room 20% discount from basic price;
-Single room suplement 50%;
-Dinner supplement 11 eur for adults, chd till 12 yrs 50% discount;
-New Year’s Eve price will be issued afterwards.

Uslovi i način plaćanja:
- Plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednsoti po srednjekm kursu NBS na dan uplate
- Cena je garantovana samo za uplatu kompletnog iznosa. U suprotnom garantovan je samo iznos akontacije a ostatak je podložan promeni. Započeti način plaćanja se ne može menjati.
UPLATA DO POLASKA:
- 40% od celokupne cene aranžmana (akontacija) prilikom rezervacije (sklapanja ugovora), ostatak najkasnije 15 dana pre putovanja. Uplata se može izvršiti u gotovini, platnim karticama, preko računa (kao pravno ili fizičko lice).
ODLOŽENO PLAĆANJE:
40% od celokupne cene aranžmana (akontacija) prilikom rezervacije (sklapanja ugovora), ostatak:
- ČEKOVIMA GRAĐANA - na jednake mesečne rate , po obračunu, do 30.03.2019. Dospeće rata je 10, 20 i 30. u mesecu. Za rate koje dospevaju za naplatu posle iskorišćenog aranžmana obavezno je deponovanje čekova građana kod organizatora, kao garancija plaćanja, najkasnije 15 dana pre putovanja.
- KREDITNIM KARTICAMA (Visa, MasterCard, Amex) na 6 mesečnih rata bez kamate.
- Putem ADMINISTRATIVNE ZABRANE - na 6, 9 ili 12 rata sa firmama sa kojima agencija SUPERNOVA TRAVEL ima sklopljen ugovor.

Tanım

 

Kayak merkezine giden ana yolunda ve Vikend (Weekend) tatil köyünde yer almakta olan, Kopaonik merkezinden 6 km uzaktadır.

Genel özellikler: Dağ tarzında yapılmış ve JollyKop Mountain Village yanında olan modern bir tesistir.

Tüm lüks stüdyolarda/dairelerde TFT TV, DVD player, internet, telefon, duşlu banyo ve saç kurutma makinesi mevcuttur.

Hizmetler: Restaurant, kafeterya, spa merkezi (havuz ve sauna ile), kontrollu ayırmış oto parkı, resepsiyon, kasa (resepsiyonda), bebek yatağı, kayak takımı deposu ve ücretsiz minibüs servisi (günde beş defa).

Hizmet şekli: Kiralık, yarım pansiyon.

Yerleşme

Tüm lüks stüdyolarda/dairelerde TFT TV, DVD player, internet, telefon, duşlu banyo ve saç kurutma makinesi mevcuttur.

1/2 oda: Büyük yatak ya da iki adet tek kişilik yatak.

1/3 oda: Büyük yatak ve tek kişilik yatak.

1/4 apart daire: Yatak odasında büyük yatak ya da iki adet tek kişilik yatak, oturma odasında ise iki kişilik açılan koltuk.

1/5 apart daire: Yatak odasında büyük yatak, oturma odasında ise iki kişilik açılan koltuk ya da iki adet tek kişilik yatak.

Presidental suite: Yatak odalarda birer büyük yatak, oturma odasında ise iki kişilik açılan koltuk.

Prijavite se na newsletter


Irtibat fiyatları

Maya Ege koçu

2019.

fiyat 469€

İlk dakika

bakın

Avrupalı kayakçılar

2018 / 2019

itibaren 139 €

daha fazla kalkış

bakın