KONAČIŠTE JUNIORMIN OSOBA01.Dec 29.Dec 29.Dec - 05.Jan29.Dec - 05.Jan29.Dec - 05.Jan05.Jan 12.Jan12.Jan 02.Feb02.Feb 16.Feb
BROJ NOĆINOVOGODIŠNJI PAKET- 4 noći NOVOGODIŠNJI PAKET- dodatni danNOVOGODIŠNJI PAKET- 7 noći
ECONOMIK SOBA25.40034.0006.00039.0005.7505.4006.000
STANDARD SOBA26.20037.2006.80043.2006.5506.2006.800
37.70043.2008.30051.0758.0507.7008.300
COMFORT SOBA26.80039.6007.40046.3507.1506.8007.400
38.30045.6008.90054.2258.6508.3008.900
49.80048.6008.40055.35010.1509.80010.400
PORODIČNA SOBA27.800---8.1507.8008.400
39.30054.6009.90063.2259.6509.3009.900
410.80060.60011.40071.10011.15010.80011.400
FRIENDS SOBA5 13.10069.80013.70083.17513.45013.10013.700

KONAČIŠTE JUNIOR

CENE SU IZRAŽENE U RSD DNEVNO PO SOBI NA BAZI NOĆENJA SA DORUČKOM
CENA UKLJUČUJE:
– smeštaj u sobama na bazi noćenje sa doručkom; parking, wifi, korišćenje skijašnice, animacija za decu
CENA NE UKLJUČUJE:
– boravišnu taksu dnevno po osobi: odrasli 100 rsd, deca 7-15 god 50 rsd
POPUSTI :
I do 6 godina besplatno; II dete do 6 godina plaća 975 rsd dnevno; dete 7-14 godina plaća 975 rsd dnevno

HOTEL JUNIORMIN OSOBA01.Dec 29.Dec29.Dec - 05. Jan 29.Dec -05. Jan 29.Dec -05. Jan 05.Jan - 12.Jan12.Jan - 02.Feb 02.Feb 16.Feb16.Feb - 11.Mar
MIN NOĆI1 4 NOĆIDODATNA NOĆ7 NOĆI5515
AKCIJA 4=3 4=3
ECONOMIK SOBA26.70067.70012.75080.4389.0007.8509.0007.300
STANDARD SOBA27.50075.20013.55088.3889.8008.6509.8008.100
STANDARD SOBA39.45086.00015.550101.62511.75010.600 11.75010.050
STANDARD SOBA411.400---13.70012.55013.70012.000
COMFORT SOBA28.10077.60014.15091.53810.4009.25010.4008.700
COMFORT SOBA310.05088.40016.100104.77512.35011.20012.35010.650
COMFORT SOBA412.00099.20018.050118.01314.30013.15014.30012.600
PORODIČNA SOBA29.10086.60015.150100.53811.40010.25011.4009.700
PORODIČNA SOBA311.05097.40017.100113.77513.35012.20013.35011.650
PORODIČNA SOBA413.000108.20019.050127.01315.30014.15015.300 13.600
DELUXE SOBA27.50072.20013.55088.3889.8008.6509.8008.100
DELUXE SOBA28.10077.60014.15091.53810.4009.25010.4008.700
DELUXE + SOBA310.50088.40016.100104.77512.35011.20012.35010.650
APP DELUXE1-211.8002 osobe 82.40016.600100.65014.10012.00014.10011.300
APP FAMILY2 osobe 103.40020.600125.40018.10016.00018.10015.300
1-415.8003 osobe 109.40031.350132.33818.10016.00018.10015.300
4 osobe 115.40022.100139.27518.10016.00018.10015.300
APP SUPERIOR1-417.8002 osobe 111.40022.600135.90020.10018.00020.10017.300
3 osobe 117.40023.350142.83820.10018.00020.10017.300
4 osobe 123.40024.100149.77520.10018.00020.10017.300
APP SPA1-225.8002 osobe 138.40030.600174.15028.10026.00028.10025.300

HOTEL JUNIOR

CENE SU IZRAŽENE U RSD DNEVNO PO SOBI NA BAZI POLUPANSIONA / PO APARTMANU NA BAZI NAJMA
***AKCIJA 4=3 VAŽI SAMO ZA SMEŠTAJ U ECONOMIC, STANDARD, COMFORT I PORODIČNIM SOBAMA
CENA UKLJUČUJE:
– smeštaj u sobama na bazi polupansiona (doručak i večera posluženje švedski sto); u apartmanima smeštaj na bazi najma; parking, wifi, korišćenje skijašnice, animacija za decu; novogodišnja večera je uključena u cenu smeštaja u sobama.
CENA NE UKLJUČUJE:
– boravišnu taksu dnevno po osobi: odrasli 100 rsd, deca 7-15 god 50 rsd
POPUSTI I DOPLATE:
– I dete do 6 godina besplatno; II dete do 6 godina plaća 975 rsd dnevno; dete 7-14 godina plaća 975 rsd dnevno. nevno po osobi: DORUČAK odrasli 300 rsd, deca 7-15 good 225 rsd

Uslovi i način plaćanja:
- Plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednsoti po srednjekm kursu NBS na dan uplate
- Cena je garantovana samo za uplatu kompletnog iznosa. U suprotnom garantovan je samo iznos akontacije a ostatak je podložan promeni. Započeti način plaćanja se ne može menjati.
UPLATA DO POLASKA:
- 40% od celokupne cene aranžmana (akontacija) prilikom rezervacije (sklapanja ugovora), ostatak najkasnije 15 dana pre putovanja. Uplata se može izvršiti u gotovini, platnim karticama, preko računa (kao pravno ili fizičko lice).
ODLOŽENO PLAĆANJE:
40% od celokupne cene aranžmana (akontacija) prilikom rezervacije (sklapanja ugovora), ostatak:
- ČEKOVIMA GRAĐANA - na jednake mesečne rate , po obračunu, do 30.03.2019. Dospeće rata je 10, 20 i 30. u mesecu. Za rate koje dospevaju za naplatu posle iskorišćenog aranžmana obavezno je deponovanje čekova građana kod organizatora, kao garancija plaćanja, najkasnije 15 dana pre putovanja.
- KREDITNIM KARTICAMA (Visa, MasterCard, Amex) na 6 mesečnih rata bez kamate.
- Putem ADMINISTRATIVNE ZABRANE - na 6, 9 ili 12 rata sa firmama sa kojima agencija SUPERNOVA TRAVEL ima sklopljen ugovor.

Opis:

Hotel Junior se nalazi u turističkom centru Brzeće, na obroncima Kopaonika, na idealnoj nadmorskoj visini od 1100 metara.

U sastav ovog kompleksa ulaze Hotel Junior i Depadans Junior sa ukupno oko 350 kreveta.

Hotel Junior raspolaže sa 68 soba i 10 apartmana.

Sadržaj soba/apartmana: Sve sobe i apartmani imaju satelitski TV , priključak za internet, telefon, frižider, sef, T/WC i fen. Neki apartmani imaju dnevni boravak, kuhinju, đakuzi, saunu, garderober i dodatni wc.

Depadans Junior raspolaže sa 34 sobe/ app. Sve sobe i apartmani imaju TV,  telefon i TWC

Hotelski kompleksa Junior radi cele sezone kako sa grupama tako i sa individulalcima nudeći svakom gostu sve što je potrebno za kvalitetan odmor ili rad.

Tradicionalna gostoljubivost, okruženje i usluge koje pružamo čine hotel Junior centralnim objektom turističke ponude Brzeća.

Rizort Junior je idealno mesto za organizovanje poslovnih sastanaka, sportskih i rekreativnih aktivnosti kao i za opuštanje i uživanje u mirnoj i autentičnoj prirodi.

U svom vlasništvu ima veliki broj nasavremenijij terena koji svojim kvalitetom privlače kako amatere tako i profesionalne ekipe koje svoje pripreme organizuju u Brzeću i hotelu Junior.

Rizort Junior poseduje sopstvenu ski stazu koja će početnicima pomoći da savladaju prve korake neposredno uz sam smeštaj i koju mogu koristiti potpuno besplatno. Iako je hotelska ski staza prvenstveno prilagođena novim skijašima, neće ostaviti ravnodušnim ni iskusnije skijaše.

Dodatni sadržaj: lobby bar, restoran, kafić, diskoteka, teretana, bazen, sauna, 2 đakuzija, hamam tušeie, soba za relaksaciju sa masažom, frizerski salon, igraonica, bilijar, stoni tenis, video bim, TV sa satelitskim programima, prodavnica, bankomat, menjačnica, dežurni lekar i business kutak. Korisnicima interneta je u hotelskom holu omogućen wireless priključak. Otvoreni kamin upotpunjava toplinu čitavog prostora. U okviru hotelskog kompleksa Hotel Junior *** All seson resort – Spa center, koji se prostire na površini od oko 8 ha, smešteni su brojni sportski tereni, sopstvena ski staza i prostrani parking (sa video nadzorom i obezbeđenjem) za putnička vozila i autobuse. Gostima mogu uživati u odmoru i rekreaciji uz letnje i zimske sportove i organizovane šetnje.

Korisnici Supernova travel SKI PAKETA sve usluge mogu rezervisati i platiti u pretprodaji uz uživanje pogodnosti ranog bukinga i SKI BONUS-a. Gostima koji u pretprodaji rezervišu i plate Ski pass putem prodajne mreže Supernova travela, SKI PASS POTRČKO će besplatno isporučiti dokumenta na recepciju hotela.

Smeštaj:

Hotel Junior raspolaže sa 68 soba i 10 apartmana (oko 210 ležaja). Sve sobe i apartmani imaju satelitski TV , priključak za internet, telefon, frižider, sef, T/WC i fen. Neki apartmani imaju dnevni boravak, kuhinju, đakuzi, saunu, garderober i dodatni wc.
Depadans raspolaže sa 34 sobe i apartmana sa maksimalnim kapacitetom od 110 ležaja. Sve sobe i apartmani imaju TV,  telefon i TWC.

Restorani:

Raznovrsna, zdrava, kvalitetna i ukusna hrana koju pripremaju vrhunski kuvari, postala je prepoznatljiv znak kvaliteta hotela Junior.

Glavni restoran „Four Seasons“ raspolaže sa 300 sedećih mesta.

A la carte „Vincenzo“, u kome možete isprobati specijalitete domaće i inter-nacionalne kuhinje, raspolaže sa dodatnih 80 mesta.

Restorani našeg hotela su idealno mesto za organizovanje poslovnih sastanaka, rođendana, svadbi i drugih svečanih događaja.

Tokom cele godine, gostima je na raspolaganju i bašta restorana „Vincenzo“.

Wellness:

Odlazak u Spa centar hotela Junior je jedan od načina opuštanja od prebrzog načina života i sakupljenog stresa.

Blagotvorni sadržaji Spa centra prilagođeni su potrebama današnjeg vremena i kreirani za trenutak Vašeg doživljaja.

Na raspolaganju su Vam mali bazen, sauna, 2 jacuzzi kade, 2 tuš hamama i soba za masažu.

Kongres:

U okviru kongresnog centra nalaze se tri sale: „Atina“, kapaciteta do 180 mesta i dve manje „Platon“ i „Tesla“, kapaciteta do 60 mesta.

Kapaciteti i multifunkcionalnost ovih sala omogućavaju organizaciju kongresa, konferencija, prezentacija, seminara, simpozijuma i drugih vrsta događaja.

Sale raspolažu kompletnom elektronskom opremom (flipchart, projektor, video beam, internet konekcija).

Sport:

Hotel “JUNIOR” ***- All seasons sports & spa resort nalazi se u Brzeću na idealnoj nadmorskoj visini od 1100 m, što se uklapa u optimalne visinske uslove za kvalitetne sportske trenažne procese.

Optimalna nadmorska visina na kojoj se nalazi hotel, omogućava sprovođenje treninga sa maksimalnim intezitetima i postojanje svih pozitivnih komponenti nedostatka kiseonika u cilju poboljšanja performansi sportista.

Na prostoru od 8 hektara smešteni su brojni sportski tereni: 5 terena za fudbal, 6 terena za košarku, 6 terena za tenis, 6 terena za odbojku, 2 terena za rukomet, uključujući i savremeno opremljenu teretanu.

Hotel raspolaže i svim potrebnim kapacitetima za pripreme sportista borilačkih veština. U neposrednjoj blizini hotela su brojne staze, šumski i otvoreni putevi na nadmorskoj visini od 1200 m nadmorske visine, pogodnih za trčanje i šetnju.

Čist vazduh, optimalna temperatura, različitost terena i optimalna nadmorska visina, predstavljaju izuzetno povoljan prirodni ambijent za svaki boravak i rad, a posebno mogu biti „vetar u jedra“ svim sportistima, za postizanje vrhunskih rezultata

Prijavite se na newsletter


Povezane ponude

Mirisi Majskog Egeja

2019

Cena 469€

First minute

pogledaj

Evropska skijalista

2018 / 2019

od 139 €

više polazaka

pogledaj