OPŠTI CENOVNIK
POLUPANSIONMAX OSOBA01.12. - 29.1229.12. - 06.01.06.12. - 02.02.02.02. - 24.02.24.02. - 01.05.
MIN NOĆI 35773
STANDARD SOBA34575456545
KOMFORT SOBA25490547854
KOMFORT SOBA34575456545
CLASSIC APARTMAN2651106510065
CLASSIC APARTMAN35490547854
CLASSIC APARTMAN44575456545
PRESIDENT APARTMAN6651106510065

CENE U EUR PO OSOBI PO NOĆI ZA USLUGU POLUPANSION

CENA UKLJUČUJE:
-Boravak u izabranoj smeštajnoj jedinici na bazi polupansiona ; Korišćenje Welness & Spa centra; Korišćenje wireless konekcije; Ski-Bus 5 puta dnevno do i od centra Kopaonika; Parking; Korišćenje skijašnice u hotelu i skijašnice sa ski servisom u okviru Konaka;Krevetac za bebe; Dečija igraonica.
DOPLATE I POPUSTI:
-Boravišna taksa se plaća na recepciji: Odrasli:100 din dan; Deca do 7 god. ne plaćaju bto; Deca 7-15 god. 50 din; Osiguranje iznosi 20,00 RSD po osobi, po danu;
-Dete 0-2 u pratnji 2 odraslih ako koristi zajednicki lezaj u 1/2 sobi – BESPLATNO;
-Dete 2-7 godina na zajedničkom ležaju BESPLATNO;
-Dete 2-12 godina na sopstvenom ležaju ostvaruje popust 30% ;
-Treća odrasla osoba u 1/3 sobi 20% popusta od date cene.

DEPADANS MILMARI RESORT - NOVO
NOĆENJE SA DORUČKOMMAX OSOBA01.12. - 29.12.29.12. - 06.01.06.01. - 02.02.02.02. - 24.02.24.02. - 01.05.
STUDIO 1/2 I 1/2+12-33560355035
APARTMAN25087507250
APARTMAN34272426042
APARTMAN43560355035

CENE U EUR PO OSOBI PO NOĆI ZA USLUGU NOĆENJA SA DORUČKOM

CENA UKLJUČUJE:
•Boravak u izabranoj smeštajnoj jedinici na bazi noćenja sa doručkom •2 h dnevno pristup Wellness&Spa centru •Parking •Bežični internet u hotelskom kompleksu •Transfer do skijališta svakih sat vremena od 09:00 h do 17:00 h •Korišćenje skijašnice u okviru hotelskog kompleksa, kao i skijašnice sa ski servisom u Konacima •Krevetac za bebe na zahtev gosta •Dečija igraonica u centralnoj zgradi hotela
CENA NE UKLJUČUJE:
● Boravišna taksa se plaća na licu mesta – odrasli: 100 din dnevno; deca (do 7 god.) ne plaćaju bto, deca (7-15 god.) 50 din dnevno.
DOPLATE I POPUSTI:
-Boravišna taksa se plaća na recepciji: Odrasli:100 din dan; Deca do 7 god. ne plaćaju bto; Deca 7-15 god. 50 din; Osiguranje iznosi 20,00 RSD po osobi, po danu;
-Dete 0-2 u pratnji 2 odraslih ako koristi zajednicki lezaj u 1/2 sobi – BESPLATNO;
-Dete 2-7 godina na zajedničkom ležaju BESPLATNO;
-Dete 2-12 godina na sopstvenom ležaju ostvaruje popust 30% ;
-Treća odrasla osoba u 1/3 sobi 20% popusta od date cene.

Doplate
-Doček Nove Godine u Hotelu Milmari Resort – Cene će biti naknadno objavljene. Za boravak u jednokrevetnoj sobi cena se uvećava za 50%. Doplata za wellness & spa centar: 2 h – 1.000 rsd po osobi, a svaki sledeći sat se doplaćuje 500 rsd po osobi. Doplata za pansionsku veceru je 11 eur po osobi za odrasle, deca 4-12 god. imaju 50% popusta

Uslovi i način plaćanja:
- Plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednsoti po srednjekm kursu NBS na dan uplate
- Cena je garantovana samo za uplatu kompletnog iznosa. U suprotnom garantovan je samo iznos akontacije a ostatak je podložan promeni. Započeti način plaćanja se ne može menjati.
UPLATA DO POLASKA:
- 40% od celokupne cene aranžmana (akontacija) prilikom rezervacije (sklapanja ugovora), ostatak najkasnije 15 dana pre putovanja. Uplata se može izvršiti u gotovini, platnim karticama, preko računa (kao pravno ili fizičko lice).
ODLOŽENO PLAĆANJE:
40% od celokupne cene aranžmana (akontacija) prilikom rezervacije (sklapanja ugovora), ostatak:
- ČEKOVIMA GRAĐANA - na jednake mesečne rate , po obračunu, do 30.03.2019. Dospeće rata je 10, 20 i 30. u mesecu. Za rate koje dospevaju za naplatu posle iskorišćenog aranžmana obavezno je deponovanje čekova građana kod organizatora, kao garancija plaćanja, najkasnije 15 dana pre putovanja.
- KREDITNIM KARTICAMA (Visa, MasterCard, Amex) na 6 mesečnih rata bez kamate.
- Putem ADMINISTRATIVNE ZABRANE - na 6, 9 ili 12 rata sa firmama sa kojima agencija SUPERNOVA TRAVEL ima sklopljen ugovor.

 

Opis:

Milmari Resort je noviji objekat koji se nalazi u vikend naselju na Kopaonik-u, nedaleko od objekta JollyKop Mountain Village, udaljen oko 6km od centra Kopaonika, uz regionalni put Kopaonik – Rudnica -Raška

Milmari Resort Kopaonik (zvanične kategorizacije 3*) pleni moderno i funkcionalno opremljenim smeštajnim jedinicama. Topli tonovi boja su posebno naglašeni u enterijeru što gostu pruža doživljaj porodične atmosfere.

Od svog otvaranja 2013 godine objekat proširuje svoju ponudu smeštajnih a takođe i rekreativnih i drugih dodatnih sadržaja, tako da danas ulazi u red nakompletnijih i najlepših objekata na Kopaoniku i u ovom delu Srbije.

Milmari Resort (Hotel Milmari) je pozicioniran tako da svojim gostima pruža najlepši pogled sa Kopaonika u pravcu Crne gore, Kosova i drugih delova Srbije. Lepote ovih prizora su vam dostupne iz nekih soba kao i sa sunčanih terasa, restorana, barova i bazena.

Smeštaj sa uslugom polupansiona i luksuzno opremljenim sobama. U cenu je uključena upotreba zatvorenog i otvorenog infinity bazena, spa& wellness centra, ski-bus nekoliko puta dnevno do i od centra, kao i korišćenje wireless internet konekcije.

Popuno nov blok htela čine depadansi sa uslugom noćenja sa doručkom, koji će vam pružiti izuzetan komfor i užitak.

U okolini hotela je 2018.godine sagradjena i Crkva Svetog Dimitrija čiji je ktitor vlasnik Milmari Resorta.

Sadržaj studija/apartmana: TFT televizor, DVD player,  internet veza, telefon, kupatilo sa tuš kabinama, fen za kosu…

Dodatni sadržaj: restoran, kafić, spa centar sa bazenom i saunom, otvoreni bazen, dečija igraonica, obezbeđen parking prostor sa nadzorom, recepcija, sef na recepciji, krevetac za bebe,skijašnica, besplatan Ski Bus pet puta dnevno do samog centra Kopaonika.

Korisnici Supernova travel SKI PAKETA sve usluge mogu rezervisati i platiti u pretprodaji uz uživanje pogodnosti ranog bukinga i SKI BONUS-a. Gostima koji u pretprodaji rezervišu i plate Ski pass putem prodajne mreže Supernova travela, SKI PASS POTRČKO će besplatno isporučiti dokumenta na recepciju hotela.

Smeštaj:

HOTEL

1/2 soba – francuski ležaj ili 2 single ležaja,

1/3 soba – u jednoj prostoriji se nalazi francuski ležaj i ležaj za jednu osobu,

1/4 apartman – dnevni boravak sa trosedom na rasklapanje, odvojena spavaća soba francuski ležaj ili 2 single ležaja,

1/5 apartman – dnevni boravak sa trosedom na rasklapanje ili 2 dva odvojena ležaja i spavaća soba sa francuskim ležajem,

Presidental suite – dnevni boravak sa trosedom na rasklapanje i 2 spavaće sobe, u svakoj sobi se nalazi francuski ležaj.

DEPADANS

Studiji za smeštaj 2-3 osobe

Apartmani za smeštaj 2-4 osobe

Restorani:

Pansionski restoran

U restoranu kapaciteta 140 mesta obroci se služe na bazi švedskog stola – samoposluživanje. Akcenat je, naravno, na nacionalnim jelima i specijalitetima kopaoničkog kraja, ali u stalnoj ponudi su i jela internacionalne kuhinje.

Velika panoramska stakla, odnosno pogled koji se kroz njih pruža, čine ovaj prostor jedinstvenim na celom Kopaoniku.

Pansionski doručak služi se: 07:30 h – 10:30 h
Pansionska večera služi se: 17:30 h – 20:30 h

Caffe bar

Nakon boravka u wellness centru, osvežite se toplim ili hladnim napicima, osvežavajućim bezalkoholnim i alkoholnim pićima ili da povratite utrošenu energiju nekom od ukusnih poslastica u prijatnom ambijentu caffe bara..

A ‘la carte restoran

Raspolaže sa 60 sedećih mesta u prostoru koji je uredjen tako da sva čula našeg gosta budu aktivirana. U veoma prijatnom ambijentu sa čudesnim pogledom na padine Kopaonika uživajte u ukusu naših gurmanskih specijaliteta sa akcentom na domaće mlečne specijalitete, po kojima je ovaj hotel nadaleko poznat.

 

Wellness:

Wellness & Spa centar hotela Milmari Resort sadrži zatvoreni i otvoreni infinity bazen, Jacuzzi, finsku saunu, hammam, rusku banju, slanu sobu, tepidarijum…U toku 2018.godine wellness centar se proširuje i biće otvoren nov otvoreni kao i zatvoreni bazen.

Prijavite se na newsletter


Povezane ponude

Krstarenje - Neodoljivi Karibi

12 dana / 10 noćenja

Cena 1599€

13.03-24.03.2019.

pogledaj

Evropska skijalista

2018 / 2019

od 139 €

više polazaka

pogledaj