Smeštaj

Milmari Resort

Vikend naselje

43.275387 ,20.759029

ZIMA 2019/20
POLUPANSIONMAX OSOBA01.12. 25.12.26.12. 18.01.19.01. 01.02.02.02. 18.02.19.02. 01.04.
MIN NOĆI35773
STANDARD SOBA35.3108.8506.3707.6706.370
KOMFORT SOBA2-36.37010.6207.6709.2007.670
CLASSIC APARTMAN28.85015.34010.62012.98010.620
CLASSIC APARTMAN36.37010.6207.6709.2007.670
CLASSIC APARTMAN45.3108.8506.3707.6706.370
PRESIDENT APARTMAN66.37011.8007.0809.2007.670

CENA U RSD PO OSOBI I DANU, USLUGA POLUPANSION
CENA UKLJUČUJE:
-Boravak u izabranoj smeštajnoj jedinici na bazi polupansiona ; Korišćenje Welness & Spa centra; Korišćenje wireless konekcije; Transfer do skijališta i nazad svakih sat vremena od 09:00 h do 17:00 h; Parking; Korišćenje skijašnice u hotelu i skijašnice sa ski servisom u okviru Konaka;Krevetac za bebe; Dečija igraonica.
DOPLATE I POPUSTI:
-Boravišna taksa se plaća na recepciji: Odrasli:100 din dan; Deca do 7 god. ne plaćaju bto; Deca 7-15 god. 50 din; Osiguranje iznosi 20,00 RSD po osobi, po danu;
-Dete 0-2 u pratnji 2 odraslih ako koristi zajednicki lezaj u 1/2 sobi – BESPLATNO;
-Dete 2-7 godina na zajedničkom ležaju BESPLATNO;
-Dete 2-12 godina na sopstvenom ležaju ostvaruje popust 50% ;
-Treća odrasla osoba u 1/3 sobi 20% popusta od date cene.

Prijavite se na newsletter

Ostale ponude