Smeštaj

Nebeska Stolica 1

APARTHOTEL NEBESKE STOLICE 1 - DVOJE DECE DO 7 god GRATIS
NAJAMMAX OSOBA20.06.-16.07.16.07.-31.08.
STUDIO12,0002,500
STUDIO22,4003,000
STUDIO32,8003,400
STUDIO43,1003,700
APARTMAN54,0004,600
APARTMAN64,6005,200

CENE SU IZRAŽENE U RSD PO STUDIJU/APARTMANU DNEVNO
DVOJE DECE DO 7 god GRATIS (u pratnji 2 odrasle osobe)
SPECIJAL za boravak 10- 14 noći – 2 dana GRATIS
*** MOGUĆNOST KORIŠĆENJA VAUČERA MINISTARSTVA TURIZMA
Mogućnost doplate za polupansion (restoran će biti otvoren od 01.07.): 1400 rsd dnevno po osobi, samo doručak 600 rsd, deca 2-10 god, 50% popusta.
Boravišna taksa nije uračunata u cenu i plaća se na recepciji: Odrasli: 120 rsd dnevno; Deca od 7 do 15 god: 60 rsd dnevno;

Prijavite se na newsletter

Ostale ponude