Smeštaj

VICEROY Hotel & Resort – NOVO, otvaranje 15.06.2021

HOTEL VICEROY***** NOVO - LETO 2021
SMEŠTAJTIP smeštajaMAX OSOBAOd 16.06.2021.Od 16.06.2021.
CENE U RSD PO OSOBI I NOĆINOĆENJE SA DORUČKOMPOLUPANSION
NESTSOBA24,7205,605
KING ROOMSOBA26,1957,080
DOUBLE QUEENSOBA47,9658,850
KOPAONIK SUITEAPARTMAN3-411,50512,390
KARAMAN SUITEAPARTMAN3-415,04515,930
FAMILY ROOMSOBA412,68513,570
ICON FAMILY SUITEAPARTMAN417,99518,880
FAMILY SUITEAPARTMAN419,76520,650
***** CENE U TABELI SU INFORMATIVNOG KARAKTERA.
***** ZBOG DNEVNIH IZMENA NEOPHODNO JE PROVERITI CENU PRE REZERVISANJA.

CENE U RSD PO OSOBI I NOĆI

CENE U TABELI SU INFORMATIVNOG KARAKTERA. ZBOG DNEVNIH IZMENA NEOPHODNO JE PROVERITI CENU PRE REZERVISANJA.

U CENU UKLJUČENO:
– Smeštaj na bazi noćenja sa doručkom/polupansiona za izabrani broj noćenja i tip usluge;
– Korišćenje teretare i bazena na otvorenom; Korišćenje dečije igraonice; Wi-Fi.

DOPLATE:
– Boravišna taksa nije uključena u cenu i plaća se u Agenciji. Odrasli 120 rsd, deca (0 -7 god. besplatno ; 7 -15 god. plaćaju 50 %);
– Doplata za sobu sa balkonom 20 eur dnevno;
– Za treću i četvrtu osobu doplata 100 eur bez obzira na tip usluge;
– Deca do 12 na zajedničkom ležaju borave GRATIS, na sopstvenom ležaju doplata 50 eur bez obzira na tip usluge.

DODATNE USLUGE:
– Hotelska garaža iznosi 2.000 rsd dnevno;
POPUSTI za goste hotela:
– 20% popusta na sve SPA usluge
– 15% popusta na usluge hrane i pića

USLOVI ZA DECU:
– Deca 0-7 godina na zajedničkom ležaju GRATIS. Na sopstvenom ležaju doplata 50 eur dnevno za uslugu noćenja sa doručkom;
– Deca 7-15 godina na zajedničkom ležaju plaćaju samo doručak 3,200 rsd dnevno. Na sopstvenom ležaju doplata 50 eur dnevno za uslugu noćenja sa doručkom;

NAPOMENE
– Uz rezervaciju masaža i spa tretmana usluge zatvorenog dela SPA centra će biti uključene. U suprotnom se doplaćuju na licu mesta;
– Hotel raspolaže sobama prilagodjenim osobama sa invaliditetom; Prijava u hotel je u 15h, odjava u 10h.

    Prijavite se na newsletter

    Ostale ponude